Do wypadku doszło rano na skrzyżowaniu ulic Krotoszyńskiej, alei Słowackiego i Raszkowskiej. Jak ustaliła wstępnie policja, kilkanaście osób jest poszkodowanych po zderzeniu dwóch aut. Najmłodszy z nich ma 14 lat.

Najprawdopodobnie jeden z pojazdów uderzył w tył poprzedzającego go autobusu. W autobusach znajdowało się w sumie 20 osób. Obecnie policja wyjaśnia przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Do szpitala trafiło osiem osób. Najmłodszy poszkodowany ma 14 lat. – W tej chwili prowadzona jest diagnostyka, czyli poszkodowani w wypadku są badani przez lekarzy chirurgów i mają wykonywane zdjęcia rtg, żeby potwierdzić lub wykluczyć urazy głowy, klatki piersiowej i nóg – cytuje dyrektora placówki Dariusz Bierła polsatnews.pl, powołując się na PAP. Dodał również, że stan pacjentów jako dobry.

Na miejsce wypadku przyjechało siedem jednostek straży pożarnej oraz policja. Co więcej, pojawiły się również wszystkie karetki pogotowia ratunkowego dostępne w Ostrowie Wielkopolskim. Uwaga kierowcy! Ruch pojazdów jest zatrzymany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj